Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

OBÓZ LETNI 2018

Tegoroczny obóz letni UKS Lusowo odbędzie się w Człuchowie, w tamtejszym Ośrodku Sportu
i Rekreacji Camping nr 80, w terminie od czwartku 19 lipca do niedzieli 29 lipca 2018 roku. Kartę kwalifikacyjną można pobrać tutaj. Wypełnioną proszę przekazać Borysowi.

OBÓZ ZIMOWY 2018

Podobnie jak w zeszłym roku obóz zimowy 2018 odbędzie się w Szklarskiej Porębie w dniach
od 10 do 17 lutego z zakwaterowaniem w obiekcie Interferie Sport Hotel Bornit. Kartę kwalifikacyjną można pobrać tutaj. Wypełniony i podpisany przez rodzica/opiekuna dokument prosimy przekazywać do Borysa Monastyrskiego.

 

KALENDARZ STARTÓW 2018

Poniżej załączamy link do wykazu startów w 2018 roku z określeniem przez sztab szkoleniowy stopnia istotności dla członków klubu.

SEZON 2017/18 ZACZYNAMY!

Ruszyły treningi w ramach nowego sezonu 2017/2018. Plan zajęć pozostaje taki sam jak w roku ubiegłym. Począwszy od października dojdą w środy treningi pływackie o 6:30 rano dla młodzików/juniorów. Plan treningów można pobrać tutaj.

TRENING OTWARTY - DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

W dniu 16 września 2017 na plaży w Lusowie odbył się trening otwarty zawodników klubu, a także dla dzieci zainteresowanych rozpoczęciem przygody z triathlonem i ich rodziców. Wszystkich, którzy chcieliby przystąpić do UKS Lusowo, zapraszamy do wypełnienia deklaracji członkowskiej
i przesłanie jej do klubu mailem, pocztą lub o osobiste złożenie w siedzibie UKS-u w Lusowie.

Deklarację można pobrać tutaj.